6.5.09

Facebook denyoları, salakları, öküzleri ...!

Yazı: Facebook denyoları, salakları, öküzleri ...!

Kendi çok kişisel bloguma yazdım üstüne bu öksüz sözde topluluk bloguna da yazayım.:)) Bugünkü konumuzda çok önemli toplumsal bir yaraya parmak basacağım. Basmazsam olmaz.

Evet evet bildin Facebook'taki gerizekalılık potansiyeli yüksek insanlar hakkında yazacağım. Güzel cennet ülkemizde bu kadar salak ve denyo varken benim gibi zekiler sonra neden köşeyi dönmesin veya siyasetçilerin her dediğine kanmasın o kadar çok ki saftirik bu Facebook popüler olunca daha iyi anladım bunu:)) Acımayacaksın bu tiplere alcaksınız elindeki herşeyi:))

Önce bu *Allah* diye bir Fan sayfası oluşturmuşlar. O sayfada töbe haşa Allah'a fan oluyorsun kanka oluyorsun. Ordan nasılsın kanka yazıyorsun Allah'ta cevap veriyor adam olun lan nasıl sayfadır bu daha çok kişi istiyorum der. Allahım yarabbim ne kadar saçma di mi. Bu sayfaya tam 266.000 kişi fan olmuş.Düne kadar öleydi dahada artmıştır saftirik gerizekalı sayısı. Baktım arkadşım var mı acaba diye çok şükür yokmuş yoksa güzel bir fırça kaymayı düşünüyordum onlara:)))


Bir de orda Allah ne yazmış diye baktım belki yazmıştır falan yazan şu *Allah* has no recent posts. Ne bekliyordun Damat diyebilirsiniz. Ben açsaydım bu sayfayı arada atardım bir iki post sevinsin 266.000 kişi:))) Töbe töbe abdestimi bozacaklar şimdi:))

Bir de oraya yorum yazmış bu dangalak koyun sürüsü. Bu kadar çok koyun, kakalak varken daha sonra X partisi neden bu kadar oy aldı deriz. Ahanda ortada herşey 266.00 öküz hepsi bir arada. Bunların toplanıp imha edilmesi bence ülkeye büyük katkı olur. Boşa yer kaplıyorlar yerkürede kımıl zararlıları. Allahım ne kadar sinirlendim. Benim gibi şeker çocuğu bile sinirlendirdiler ahlaksız salaklar:))) huh:D

Başka şeyden de bahsedecektim onlar da salak ama bu kadar değil. Ama yok ben de açacağım bir grup bu kadar abaza ve salak biraraya toplanmış daha ne olsun değerlendirmek lazım:)))

Grubumun ismi hazır lütfen çalmayın çalsanızda beni de admin yapın lan:)))

Tüm arkadaşlarını davet et WebCam'de Canlı Show profilinde olsun.%100 çalışıyor.:))) hahaha:)))

Öküzler:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 21 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Kesinlikle söylediklerine katılmamak içten bile değil.. O *Allah* adına sahip olan insanin nasil bir egosu vardır yada amacı nedir çozebilmi$ değilim..

  Hele $u seçim zamanı çok gülmü$tüm saçma salak Grup davetlerine.

  Agzimi fazla açilmadan kapatmam lazım sanırım :) Mutlu gunler..

 2. Bence o sayfayı açanda salak öyle açayımda toplansın millet derdinde galiba çok büyük sevap kazanayım demiştir :))) size de mutlu günler:)

 3. Tüh be.. Ben de, yeni üye olmuştum, facebook'a.. Bir de yeni yazı yazdım, facebook hakkında. Ama, bahsettiğin konuyu atlamışım ben, ne yazık ki.. Neyse ki, sen tamamladın konuyu.. :)

  Kolay gelsin.. Sevgiyle kal..

 4. Arzu, yazına edit yapabilirsin hemen geç değil daha:))) Sevgiler:D

 5. Tam öküz bu grubu açan da, katılan da. hepsini toplayıp yakasım var. :d

 6. Findulias, yakmana yardım ederim bedavaya:)) ekonomi düzlüğe çıkar belki bu sayede:)) rahatlarız:D

 7. aaaaaaaaaaaaa deli olcam ya bissürü yorum yazdım sayfa güncellendi bu ne bee

 8. Bi Dost Ukturk amcanızın işi o kaldırdım o kodu artık darbe yaptım özür dilerim blog adına benden başkası da yok zaten huh:)))

 9. aklıma gelsin yazdıklarım, toparlıyım başka bi yere yazıp buraya kopalıycam. sinir oldum sana çünkü konuşmazsam sivilce olur.

 10. Tamam konuş ama kaldırdım onları artık birşey olmaz korkma huh:)))

 11. şimdi yazıyı okumaya başladım, bi yere kadar katılarak, hoşlanarak okudum da bi yerde kaldım. abi nedir bu her fırsatta x partisine sataşma hali ki? bi de konuyla alakası olsa tamam diycem ama feysbukta kurulan gerizekalı gruplarla ak partinin ne alakası varmış? gruba girmek için parti üyeliği mi lazımmış? ya da katılanlar partisini belirtmişler de hepsi ak parti mi çıkmış? ayrıca koyun, kakalak ve öküz laflarının akabinde söylenmiş, o partinin neden çok oy aldığı konusu.. o halde ak partiye oy verenler de mi öyle oluyo? şimdi ben 2 defa oy kulandım ikisinde de akpye verdim, ama bu yazdığın grupları, sanal sanal Allah Muhammed hayranlığını doğru bulmuyorum, ee ben neyim o zaman? ki bi de ordaki 266000 kişinin hepsi akpl olmuş olsun, yine de nası böyle saçma bi laf edebiliyosun ki? ülkücüyüm diyenlerin de çoğu denyo, katil, serseri ve bunun gibi garip tipler. ama kim bütün ülkücülere mal edebilir ki bunu? sen denyo musun o zaman? ogün samastı seviyo musun mesela, çünkü ülkücü kimliğiyle övünen bazı tipler destekliyor ya. o zaman sen de öylesin.

  neyse bu kadar yeter.

 12. huh:)) sen yanlış anlamışın ben Akp'ye oy verenlere söylemedim o denyo ve salağı, gruba üye olanlara söyledim yanlış anlamışın gerçekten..

 13. denyoyla salağı sen demedin zaten lan:D onları ben dedim. sen şunu dedin:

  "Bu kadar çok koyun, kakalak varken daha sonra X partisi neden bu kadar oy aldı deriz. Ahanda ortada herşey 266.00 öküz hepsi bir arada."

  X = ? hadi çözelim..

 14. X= X, X yani isteyen nasılsa öyle anlar ben AKP demedim sonuçta CHP,DTP veya MHP de olabilir. Konu o değil zaten lütfen:)) Konu facebook denyoları :))

 15. salağa mı yatıyosun, salak mı sanıyosun salak yerine mi koyuyorsun bilmiyorum, her neyse..

 16. oo eskiden gece eve telefon gelirdi. abi irc de satan=şeytan kanalına saldırcaz Allah'sızları hacklicez sen de gel diye!.hiçbir davete icabet etmedik ondan mı bilmem muhiti geniş satan'ın.. (irc neymi? şey msn in dedesinin dedesi...)

 17. Hehhe ben de Findu da okumuştum böyle bir grup olduğunu siz de yol yakınken silin hesabınızı o kadar denyo ile aynı platformu kullanıyorsunuz haha:P:p

 18. Adsız dedi ki...

  Beklenir valla facebookta ebesini bulmak icin arayan o kadar adamdan daha faslasını beklemiorum sahsen :) Eee adam o kadar aramıs ebesini bulmus simdide tanri yolunu arıo.. arayan ebesinide.. tobe tobe :D

 19. İbrahim irc yi ben de biliyorum hey gidi hey:))) satan kanalı huh:D

  Ukturk sanane belki hayırlı bir kısmet çıkar bekliyorum boş boş :)))

  Fatih ebesini arayanlar şu sıralar hidayete ermiş tövbe etmiş hakkı arıyorlar facete bakalım bulacaklar mı ben de merak ediyorum:)))

 20. Adsız dedi ki...

  süpersiniz ya o konu bu konu demiyorum ve tüm içeriğiniz için söylüyorum daha iyisi yok
  esra

 21. Teşekkürler Esra:))) Güzel şeyler bunlar bu bloga ben gelince daha güzel oldu huhh:)))) Üstüme alndım hemen huhehe:D


Leave a Reply