28.5.09

Damat blog tanıtır | Mutluluk Cesaret ister

Yazan: Damat Ferit | 28.5.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Damat blog tanıtır | Mutluluk Cesaret ister

Şimdi tam şimdi radyodan Mansur El Sabah Show'u dinliyordum aklıma geldi. Bu bloga ben o kadar saçmaladım attım tuttum bazen tutamadım düştü yere kırıldı ziyan oldu ama hiç blog konseptine uygun olarak bir blog tanıtımı yapmamışım. Benim suçum yok toplum beni buna itti:) Akp yüzünden hep huhehe:))

Onünçün ben de yazacağım. İlk defa milli olacağım çok heyecanlıyım. Nasıl yapılacağı konusunda bir fikre sahibi değilim. Doğaçlama olacak.:)) Çok fazla blog takip etmiyorum 10-15 tanecik. İnceledim daha önce yazmışlar mı diye blogta. Nerdeyse tüm blog alemini ellerinden geçirmiş bu blog. Ama ama bir tane buldum. Hem de en sevdiğim blog. Nasıl atlarsınız lan bu güzel blogu. Ayırcakine geçenki bu delikanlı kız blogcular var ya onda kafaya oynar bu kız. Hemi de peri peri:))


Evet malesef o kendini prenses peri sanıyor huueh:)) Blogun adı Mutluluk Cesaret ister. Çok iddalı bir isim. Cesaretin yoksa mutlu falan olmazsın iddasında blog sahibi bağyan. Deli bir kızın öyküsü diye nitelendirmiş blogu. Ben de deli oğlan diye açsam bir tane çok iyi isim haa:))

Aslında bu bir blog değil kanımca. Blog kılığına girmiş bir başka birşey. Nasıl bir şey olduğuna kara veremedim öyle bir şey. Çok güzel lan. Bu ne hareketli bu ne ihtiraslı blog böyle. Başından ayrılamayacaksınız bu blogun. Peri blogta bir nağme bir nağme yapıyor mest olursunuz. O kadar etkileyici. Hiç sorma.

Genel manada ele alırsak peri blogta aşk hyatını anlatıyor. Ben çok sevdim bu kızı. Siz de sevin zaten epey bi kişi sevmiş bu blogu. Belki hani çok küçük bir ihtimal ama bilmeyenler için özellikle hayatına renk katmak isteyenler ve yine kendini genç hissedenler bu blogu kaçırmasın. :)) Bu süpersonik yazıyı çok güzel bir dize ile bitiriyorum. Tüm sevipte kavuşamayanlara gelsin..

Handemi yener Fundamı arar. Hayır Seray Sever. Bu üçünü önce Nejat İşler sonrada Ahmet Çakar. Bu geyik Celal' ı Bayar bu geyiğe dayanamayan Ferhat Göcer yıllar sonra bunlar tarih olur o tarihide Gönül Yazar ve Mehmet Okur. Bu yazıyı arkadaşlarına gönderirsen Dileklerin kabul olur. Pek buna kim inanır. Bunada anca Kadir İnanır. huehhe:)) aa arkanda kuş var lan:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. bloğumdan aşk hayatından bahsediyor diyerek rumaantikk bi insan yapmış olman ilginç.İnsan iki yorum yazan ''kızım adam gibi bişeyler yaz'' der demi?silip süpürürdük tozunu falan alırdık zibidi seni! bileydim yalan rüzgarı tarzında bişeycikler koyardım ''obamayla yattım lan '' başlığı altında.

  Neyse ki feritsin :p Sarf ettiğin bütün güzel(allaaam ne günlere kaldık) cümlelerin için teşekkürü borç bilirim lan.

  Bide ne derdiniz var çıbıksız olmamla çıbıklı olsam da farklı bi hayatım olmazdı:D

  Çok duygulandım lann ehehehe(burda da gözyaşlarımı sakladım).

  Estafirullah bide.

  gittim lan post kkadar yorum mu olur.
  eksik olma feritim.

 2. Aaaa nasıl kaçırmışım ben bu blogu gözden :P:p Damat güzel yazı olmuş ciğerim:P artık millisin onayladım tasdiklendi:P

 3. Peri, ne demek ne demek laı bile olmaz huhehe:))) obamayla ayttım yazısı bomba etkisi yaratabilir:)) magazinlere çıkarsın falan uhe:))

  ukturk sağol yavrum:)))

 4. ben de seviyom perikızını. o deli, yengesine laf sokmuştu bi kere, ona çok gülmüştüm bak hala aklımda :P yani sadece aşk hayatını anlatmıyo, ailevi sorunlarıyla da başımızı şişiriyo bazen! :D


Leave a Reply