16.5.09

Bloglardan şok haberler 2 | yalan dolan

Yazan: Damat Ferit | 16.5.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Bloglardan şok haberler 2 | yalan dolan

Merhaba gönlümün dostları. Ahh pardon televizyonudu burası radyo değil. Merhaba Türkiye ben spikeriniz Damat Ferit. Şimdi size haberleri aktaracağım. Damat Haber Ajansından aldığımız ilginç mi ilginç haberler sizlerle olacak. Az sonra. Bizden ayrılmayın... Ara bitti ne çabuk değil mi şimdi haberler.. (Diğer kameraya dönerim 90 derece::D)

- Domuz gribi blog dünyasınıda ele geçirdi malesef. Bir bu kalmıştı. Abd'den gelen bir turist blogger. Kaynaklar isminin Johny olduğunu söylüyor. İsminde meymenet yok kafirin virüs yuvası ahlaksız. Ihımm Blog havaalanında karantinaya alınmış bu adam. Blogunuza gribin bulaşmamması için blogunuzu temizliğini ihmal etmeyin. Spamlere dikkat. Meksika ve Kanada'dan gelişleri engelleyin. Aman diyim:))


- Şok şok filaş filaş, OMG, WTF.. habere göre bugün yapılacak olan Blogvision Song Festival'da Norveç ve Yunanistan bloggerlarını temsil eden herifler Moskova'da bir otelde basılmışlar. Hatta bir ara Azis diye bir kişinin de ziyarette bulunduğu söyleniyor kaynaklar tarafından.. Sakis yaptığı açıklama da pişman deilim yine lsa yine yaparım demiş. O_O

D.F yorumluyor Damnnn..

Tam bir skandal. Olmadı çoçuklar olmadı. Size yakışmadı. Orda güzelim kızlar dururken neden bu hıı neden. Aklınızı başınıza devşirin blog dünyası daha bunlara hazır değil...:)

- Bir şok haber daha. Aman yarabbi. Ünlü bir blogger evinde rus kızlarla alem yaparken yakalandı. Bu Rus kızlar arasında Yabancı Blog Gelini yarışmasında hatırladğımız Anna'da var. Alınan habere göre bazı firmaların ürünlerinin reklamını blogunda yapması için bu bloggera Rus blogcu kızları sunuyormuş. Oh oh onlara varda bize yok mi diye blog dünyası çalkalanıyor. Blog Gastesi bunu üzerine bir kampanaya düzenliyormuş. Bizi takip edin çok yakında:( Her bloga Rus blogcu girecek. Russuz blog kalmayacak:)

- Geçen ki haber bültenimizde vermiştik. İki blogger tanışıp işi pişirdikten sonra evlendi diye. Evet bu ikilimizin bir nur topu gibi çocuğu olmuş. İsmini Damat Ferit koyun demiştim sağolsunlar biraz garip olsa da koymuşlar. Çocuğun ismi "Damat Ferit Can" Şimdiden çocuğa bir blog açmışlar bebek yazıyor. Buyün ayyladım hiimen gildiler selaklar haha diye yazmış mesela. Çok can yakacak bu çocuk çok isminden belli:)) Doğuştan blogger.

- Son olarak SansüreSansür YaY hareketi aradan çatlak sesler çıksa da yayılıyor ovalara yaylalara. Biz de BlogMAnia Tv olarak ana haber bületinimizi bugün daha değişik kapatacağız. "Bu haberlere erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir" dee dağılın hadi bekleme yapmayın:)))

Havasına suyuna taşına toprağına.....:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 1 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. AHha güzel olmuş yine Damat ama talep görmemiş bu kez:P:p Bu aralar bloglar sakin yaz rehaveti galiba:P


Leave a Reply