24.5.09

Anne ben kılıbık oldum | kılıbıklık diploması

Yazı: Anne ben kılıbık oldum | kılıbıklık diploması

Yeah.! You can touch this:)) Ne kadar sakin bir blog alemi var yahu. Yaz geldi gerildi gönlümün yayları durumları var ellaam:)) Geçen günlerde yazdığım Kadın Beyni resimli anlatımı yazımız çeşitli kesimlerden büyük tepki almış eylemler yapılmıştı. Üzerime oynayanlar var:)) Yarım a(e)lma gönül alma yeha:))

Tespitim şu. Ben bir kılıbık mıyım.? Damat kılıbık mı oldu. ? Magazincilerden öğreneceğinize benden öğrenin istedim. Evet ben de bi kılıbık oldum galiba. O sert haşin kazak erkek bilmem 1 milyon kalorilik erkek Damat kılıbıklık yolunda ilk adımını bu aralar attım. Emekleme aşamasındayım daha:))

Neden mi. Neden çünkü, son bir haftadır dikkatimi çekti kız arkadaşımın her dediğini yapıyorum. Bir dediğini iki etmiyorum. Naz yapmıyorum. O yemek yaparken yardım ediyorum. Bulaşıkları duuruluyorum. Çamaşırları makineye atıyorum. Çoraplarım koltukların tepesinde gezmiyor. Sabah yatağımı topluyorum (bazen::D)Bunları daha önceden de yapıyordum ama sıkıla sıkıla söylene söylene:)) ve her zaman yarıda bırakırdım. Ama artık hiç söylenmiyorum galiba hoşuma gidiyor. Acaba aşık mı oluyorum lan:)) Ondan mı hoş gözüküyor bana:)) Niiysee ondan kendime bir diplomayı uygun gördüm. Diplomamız Şekil 1A da göründüğü gibi.


Diplomamıza göre bir kılıbık yeminimiz var.:)

"Evlendiğim (çıktığım) andan itibaren hanımımın (girlfriend) sözünden çıkmayacağıma, onun uğruna saçımı (saçım yoksa sakalımı bıyığımı) süpürge edeceğime, karımın (sevgilimin) yanında ayak ayak üstüne atmayacağıma, o emir vermeden ağzımı açmayacağıma, hanımımın (sevgilimin) verdiği her emri yerine getireceğime,erkekliğim üzerine yemin ederim"

Lan yemine bak o kadar da değiliz şebeklik lan bu yemin:)) Huehe:))

Diploma da bazı puanlamalar var. Ben Damat olarak daha yeni bir kılıbık olduğumda hala biraz kazağım. Değişeceğimi sanmıyorum:)) Ben eşitlikten yanayım .Demokrasi olsun. Fırsatlat eşitliği:)) İş bölümü en iyisi . Bu iş bölümünde de yardımlaşma esas tabiki:)) onun üçünn bu diplomayı bana vermezler. Kaldım yüksek Kılıbıklık okulundan. :))

Kılıbıklık ta zor iş arkadaş:)) Allah kolaylık versin:)) Haa (ne kadar da kabayım haa diyorum:D) Beşiktaşım Cimbom'u 3 ler mi bugün. Goller Bobo,Bobo ve Ekrem:)) Şampiyon geliyor eğilin itaat edin:)) huheh. Kılıbık Cimbom ve Fener:)) Diploma onlara da gelsin:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. iki kardeş takım olarak berabere kalmanızı bekliyoruz efendim :D gerçi bu kardeşliğin getirdiği sorumluluk duygusuyla geçmiş yıllarda bjknin cimboma yattığı gibi cimbom da bjkye yatmazsa..iyi ki fenerbahçemin kardeş takımı yok..tamam sustum ve gidiyorum kılıbık bey :D

 2. Cinconun yatmasına ihtiyacımız yok bizim:)) alacağız bileğimizin hakkıyla:)) fenerliler hemen ortalığı karıştırıyor, hem nereye gidiyorsun daha karpuz? huheh:))

 3. beşiktaşlılık ve kılıbıklık cık cık valla yakışmaz
  ya kılıbık olma ya takımını değiştir:)))tercih senin ve bjk ile yazmaya devam edersen yorumlarıma hakim olamıycam :( nie bu kadar fanatiğim yahu:) allahım nütfen nütfen yenelim:)

 4. Esra yeneceğiz şüphen olmasın. Cincon bizim rakibimiz değil:))Kılıbıklık yolunda ilerliyorum ama herşeyin bir sınırı var:)) Az kılıbıklık en iyisi:)) Ayrıca bilmiyor musun sen bunu

  "Açın gözlerinizi bakmayın Şaşı .Alayınız gelse yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı.." yıkılmazyız biz yeneriz geçeriz:))

 5. kılıbık olmasın lan, camları silsin yeter ben korkuyorum valla:) (yeter dediğim şey de en gıcık iş yalnız, Allah gönlüme göre versin:P)

  maç konusunda dere diyorum, paça diyorum, başka bişey demiyorum..

 6. Abdül, kulübe hoşgeldin:))

  bi dost şampiyon geliyor ne diyordun dere paça huheheh:)))

 7. amaaaan yemişim şampiyonu...

 8. Allah belanı vermesin 1 kalorilik erkek seni:P:p Puu:D


Leave a Reply