30.4.09

Peyman Çitliyo çekirdek reklamı | Ersin Korkut

Yazı: Peyman Çitliyo çekirdek reklamı | Ersin Korkut

Yeni bir reklam ve yine ben Damat Ferit:)) İşletmeci olmamdan dolayı mıdır nedir reklamlara ayrı bir gözle bakıyorum .Reklamcı olabilirm aslında ben:)) Oturdum evde beni keşfetmelerini bekliyorum huhh:))

1-2 gündür dönüyor bu reklam ya da ben dün gördüm reklamı 2 çeşidi var. Diğeri de var ama upload etmeye erindim biraz:)) Reklam da Çok güzel Hareketler Bunlar Ersin Korkut oynuyor başrolü. Diğer yan oyuncularda Bkm den. Güzel bir prodüksiyon olmuş ayrıca. Çekirdek sektöründe pazar paylarında fark yaratacaklardır bu farklı ve komik reklamla.

Özellikle bu verdiğim reklam bomba. Çok güzel ayrıntılar var reklamda. Yani Peyman'ın Çitliyo reklamını çok beğendim ben. Ama ben paket çekirdek almıyorum kusura bakmasınlar. Taze taze açıktan alıyorum marketten. Daha güzel tuzlu tuzlu:)) Ama yakında Çekirdek gribi falan çıkarırılar kuş giribi gibi o zaman paket çekirdek alırız zorla:)))

Neyse reklamdaki son replik süper

- Şükran seni çok özledim
- Özledinde sen 17 yıl gelmeyince bende tarıkla evlendim
- Bizim tıfıl tarık
- Evet
- Allah mesut etsin çok iyi çocukdur

Bu güzel reklama duyduğuma göre çeşitli çevreler farklı tepkiler vermiş. Mesela Tiky gençlik şöyle demiş ne demiş, OMG züperr reklam bayılıyorummm ben yaa bu çocuğa çok komik adam abi ya... Topiş kesimin tepkisi ise hayli ilginç, gördün mü kız oğlanı saçlara bakk yerim ben bunu tam çitlencek erkek.... pembe dizi seven teyzelerin tepkisi ise, vay ahlaksız adam gelmedi diye hemen evlenmiş başkasıyla gözü varmış demek ki o tıfılda puu sana..

Reklama gelince işte Ersin Korkut Peyman Çitliyor Çekirdek Reklamı sizlerle:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. cast away göndermesi harika olmuş :)

  2. :)) Bizim ersin daha iyi Tom'dan :D Ersin in Castaway:))

  3. hehe güzelmiş, izlemediydim ben bunu:)

    topiş kesim şeklindeki sınıflandırmana öldüm bittim eridim ben yalnız :D

  4. Adsız dedi ki...

    abi olamaz sinemada agladim izledigimde bunu yaa :) sonuna bitiyorum.


Leave a Reply