4.4.09

"Marka Tetikçisi" Blogger'ların Hikayesi

Yazan: Ukturk | 4.4.09 | Kategori: , , |
Yazı: "Marka Tetikçisi" Blogger'ların Hikayesi

Son iki gündür Damat marka yazıları yazıyordu dikkat etmişsinizdir.En sevilen markalardan oldukları için onları seçmştik.Kim oldukları da pek önemli değildi aslıdna.Eğlencelikti sonuçta.Bir iki yazdık:P Nedeni ise şu sıralar bloggerların bazıları marka tetikçiliği yapmaya başlamasıydı.Sürekli bazı bloglar bu konuda uzmanlaşma çabası içindeler... Ben de tam bu konu hakkında yazı yazmayı düşünüyorken Friendfeed'ten sevgili Süleyman Sönmez'in hikayesi ile karşılaştım.Bu kadar güzel anlatılır.Size aktarıyorum.Okuyun çok güzel.Gerçek bir yazar kendisi.Marka tetikçisi blogger, sahte kalem nasıl oluyormuş anlarsınız bence..:P

***
“Gün güzel başladı. Yattaşş'ın yolladığı yorganımı kaldırdım. Sonra Tarç perdelerimi açtım. Tanrım Güneş Sun reklamındaki gibi parlıyordu. Sonra eşimi uyandırdım. Geçen ay bize yollanan NASA teknolojileri yastığı ile güzel bir uyku çekmiş gibiydi. Ah acıkmıştık en güzeli Pınnar marka peynir yemekti.

Sonra bizim blog dergide çıktıktan sonra Doğruşş Çay'ın yolladığı aroması hafif o zengin tadı yudumladık. Tanrım blog yazarı olmak ne güzeldi. Öğleden sonra bir filmin ilk izleyenleri olacaktık. Sanırım Hıncal Abi de gelecekti. Onun gülüşünü özlemişim.

Toyrota'nın deneyip hakkında yazmamız için yolladığı arabamızın üstünde bir kedi vardı birden aklıma kedi mamaları reklamı geldi. Hani geçen kış birlikte Türkiye kedileri programı yapmıştık. Neyse biraz kışkışladım gitti.

Filmden sonra gökyüzü enfes geldi. Bulutlar uçuyor rüzgar yüzümü okşuyordu. Bu bulunmaz tad ancak Alggidda dondurmalarında olabilirdi. Hemen Carsperr netbook'umu çıkardım. Şeker şey. Deneme sürem halen bitmediği için çok mutluydum. Zaten deneme sürem bitince Accerr yollayacaktı. Ardından duygularımı yazdım. Alggidda seni çok seviyordum. Konuya girmek için parlak bir fikir geldi. Alcida esprisi. Hani karadeniz bayisine sormuşlar tek doğru telaffuz ondan gelmişti ya..

Sonra sürekli okurları kızdırmamak için .............................>>>
>>>>>>>>

Yazını devamı için lütfen aşağıdaki linki kullanın yazının tümünü alıntı yapmamız etik olmazdı.Devamını buradan okuyup görüşleriniz belirtirseniz müteşekkir olurum:P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 0 Sesime ve fiziğime güveniyorum:


Leave a Reply