29.4.09

Ales ve Kpds bahar dönemi gençliğimi çürüttün lan

Yazı: Ales ve Kpds bahar dönemi gençliğimi çürüttün lan

Hello everybody. Hergün 1-2 yazan ben, galiba 1 haftayı aşkındır yoktum. Nerdesin Damat özledik seni diyerekten mail boxım, kutu da diyorlar dolmuş taşmış. O yüzden hayranlarımı kırmak istemedim herşeyi bırakıp geldim. Kucaklıyayım gel gel huhh:))

Bu zaman sarfında nerelerdeydim diye sorarsan. O ülke senin, bu ülke benim Arjantin'de senin olsun geziyordum:) Yaman Gezgin misali saldım kendimi yollara. Otostopla dünya turu attım. O kadar da marjinalim deliyim hiç sorma. Yolda neler gelmedi başıma kamyonculardan az çekmedim, Hollanda'dan geçerken yine aynı olay. Kapılarının önüne çıkmış kaslı kaslı abiler gel gel yapıyordu.. Dünya nereye gidiyor.Tehlikenin farkıdan mısınız. 2012'ye az kaldı topla tası taragı Venüs'te dünya manzaralı evimize gidelim falan fiş mekan konak.:))

Yok yok hiçbiri olmadı bunların keşke olsa. O kadar hareketli bir hayatım yok malesef. Sadece ve sadece önümüzdeki KPDS ve ALES sınavlarına hazırlanıyorum. Sırasıyla 3 ve 10 Mayıs tarihlerinde ardarda bu sınavlar. Daha evvelden almış olduğum puanlar var Ales'ten 82 KPDS'den de bir 69 um var. Yükseltmem lazım aa dostlar:)) Yutdışına bursa başvurcam ALES EN az 92-93 olması lazım. Giden var mı hiç aranıza şu 5 senelik bursla beni bir aydınlatsa falan :)) Minettar olurum:)

Gençliğimi çürüttü bu sınavlar nalet olsun içideki akademik sevdaya:)) Bırakıcam masterı falan sanayi de çalışcam valla ne bu böyle. Çalış çalış, ödev yap, seminer yap, onu yap sunum yap.. bugün git yarın gel. Kütüphanelerle hiç bu kadar haşırneşir olmamıştım hayatımda. Şimdiden nefret ettim böhhhüü. İşletme alanında yapılmış tüm tezleri indirdim galiba arşiv yaptım kitap çıkarcam:))

Az kaldı önümüzde snava çalışmaya devam inekim mutluyum desem yalan olur. Ben de kuşlar böceklerle haşır neşir olmak, çimlerin üzerine serilip sağı solu kesmek, kuş cıvıltıları eşliğinde dedikodu yapmak, arada soğuk meşrubatımdan bir yudum alarak ortamın tadını çıkarmak istiyorum :))) 2 hafta sonra sezonu açıyorum inşallah:)

Sınava girecek olan varsa birbirimize dua edelim belki blog birliği tarzı birşey olur istediğimiz puanları alırız:))

Not benzeri not: ALES Sınav kağıdım geldi şimdi Fen edebiyat fakültesinde giriyorum. Hepte aynı fakülte başka fakülte mi yok arkadaş:)) Değişiklik yapın biraz renk katın hayatıma:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. kpds de benim gençliğimi çürüttü.. :/
    hepimize kolay gelsin..

  2. Biliyordum benim çektiğimi çeken biri vardır diye:)) Amin kolay gelir inşallah allahım ne olur hepsini yapayım huhh:)):D

  3. Allah yardımcın olsun. güzel puanlar alırsın inşallah.

  4. Teşekkürler bi dost.. Herkes alır inşallah istediği puanı , herkes derken hepsi de değil bize ekmek kalmaz sonra :)))

  5. :) hayırlısı olsun


Leave a Reply