29.3.09

Yerel Seçim Sonuçları | 29 Mart 2009

Yazan: Damat Ferit | 29.3.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Yerel Seçim Sonuçları | 29 Mart 2009

Tüm yurtta oy verme işlemi tamamlandı sonuçta.Blogumuzun görevlendirdiği arkadaşlar tüm yurtta sandıkların başında sandıkların açılmasını bekliyorlar.:)) Onlar bize bilgi verikçe Türk bloglarında ilk önce bizden öğreneceksiniz sonuçları.

Ankara'da Gökçek bu kez olmadı mı..Mansur Yavaş mı aldı... yoksa İstanbul'da Kılıçaroğlu süprizi mi? hepsi burda olacak.Tüm ekibimizle seçime hazır ve nazırız..:))

Siz de hazırsınız deil mi? Peki düşünceleriniz varsa alalım.Eğer yoksa bizi izlemey devam edin anacımm.:))

Sonuçlar az sonra açıklanacak heyacanlı bekleyiş sürüyor:)) Sandıklar açıldıkça sonuçlar burda olacak.İlk bizde olacağından şüpheniz olmasın:))

Haydi rastgele saat 18:00 dan itibaren Türk bloglarında bir ilki bizle yaşacayacaksınız..

İLK SONUÇLAR


İşte ilk sonuçlar arkadaşlarımızdan geldi...:))

Ankara'da Melih Gökçek %9 luk bir fark ile önde gidiyor.Ama Karayalçın taraftarları biz kazandık diyorlar.İlginç ve çekişmeli bir durum yaşanıyor.Mansur Yavaş biraz geride kalmış gözüküyor.Ama Melih Gökçek alcak gibi.

İstanbul'da ise son yılların en büyük çekişmesi yaşanıyor.Kılıçdaroğlu %40 Topbaş ise %42 oylarına sahip.Büyük bir çekişme var.Kılıçdaroğlu anketlere göre daha büyük oranda oy almayı başardı.Sonuç heyecanla bekleniyor.Haydi Kılıçdaroğlu ha gayret diyorum:)))

İzmir'de ise CHP açık ara aldı gibi.Beklenen bir sonuçtu.

Adana'da MHP VE AKP arasında büyük bir çekişme var.MHP büyük bir spriz yaptı.Alacak gibi seçimi.Diyarbakır'da DTP AKP'ye büyük bir tokat çarptı.Orada ksin gibi.&75 lik bir oy oranı var DTP'nin

Genelde ise AKP oylarında büyük bir düşün göz çarpıyor.evamı gelecek.Bizi izlemeye devam edin:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. sonuçlar tamamlanınca en çok konuşmak istediğim insanlardan birisin ferit. hadi bakalım.

  2. Adsız dedi ki...

    offf omru hayatimda ilk kez oy verdim ve bunda da pislik gokcek alirsa acik ara farkla falan aglarim resmeeeeen! hadi ankara halki, oy veren bi comezi oy vermekten sogutma kurtul su pis sirtlan siritisli adamdan!!!!!!


Leave a Reply