2.3.09

Senin Annen Bir Melekti Yavrum (Blog)

Yazı: Senin Annen Bir Melekti Yavrum (Blog)

Son zamanlarda belli bir konu üzerine oturmuş bloglara yer veriyoruz.Daha da güzel oluyor sanki.Bu kez ki blogumuz yine hem temasıyla hem de devasa güzel içeriğiyle üstüne çok emek harcanılmış bir blog.

Senin Annen Bir Melekti Yavrum

İşte aradığım blog.Buram buram yeşilçam filmi kokuyor.Bence sizinde aradığınız blog böyle bir blog.Çok emek harcanmış içine.Blogun sahibi hepinizin tanıtığı Tuba.Diğer blogu Bilinçsiz Karalamalar'a da burda yer vermiştik.Bu blog işini hakkını vererek yapanlardan.Ayrınca çokta güzel yazıyor.

Senin annen bir melekti yavrum yeni bir blog.Ocak 2009'dan beri bizlerle.Ama şimdiden içinde 30-35 film arşivlenmiş durumda.Filmler hakkında Tuba kendi görüşlerini de belirtmiş.Öyle kopyala yapıştır bir blog değil yani.Kelimeler ifade edemiyor beğenimi.Harika düşünülmüş bir blog.Hep böyle arşivleme çalışmalarını beğenmişimdir.Özellikle böyle kaliteli olanlarını.


Çoğu filmi izlemeniz için video linkleri de verilmiş.O açıdanda güzel bir hizmet.Korsan değil bu.Film çok eski zaten:P:p Televizyonlar yayınlayınca telif mi veriyor sanki:P Blogta genelde 70 li yıllarda çevrilmiş filmler bulunmakta.Kemal Sunal,Adile Naşit,Münir Özkul,Şener Şen,Ediz Hun,Tarık Akan,Türkan Şoray....... Bu liste uzayıp gidiyor.Filmler bir bir eklendikçe daha da güzel olacak gibi.

Sevdiğim filmlerden olan Tarık Akan Ah Nerede filmini de görünce dahada bir kanım ısındı.Bir de Oh olsun filmi var.Onu da görmek istiyoruz:P:p

Blogun teması ise Tuba'nın ellerinden çıktığı belli.Bu işte tecrübeli zaten.Header slogan herşey çok güzel olmuş.Temanın sağ tarafında ise Oyun Bitti yi dinleyebilirsiniz eski kayıttan.Çok güzel valla.:D

Ayrıyeten filmlerden repliklerde bulunmakta yine sağ sütunda.Mesela en bombalarından örnek:P

- Ahmetcik'in sütü o, dökme dedecim!
- Seni hiç bir zaman sevmedim, senle oynadım! (Süper bir replik.Tek geçerim:P)
- Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da! (Aynen bu da favorim:P)
- Anne, bu resimdeki amca da kim?

Hadi bakalım :)

Yazıdan ilgisiz not:

BlogMania ilk hafta maçı olan CesetSpor - Voodoo İdman Yurdu maçını biliyorsunuz ben Banko Voodoo demiştim.Ama ancak fakat, CesetSpor geçen sene kaldığı yerden devam ediyor bu senede.Maçı 90.dakika da hakemin tartışmalı penaltı kararıyla 1-0 kazandı.

Kuponları yatanlar üzülmesin:P Voodoo Ceset hakeme kaç para yedirdi acaba diyerek haklarının yenildiğini belirtti.Önümüzdeki maçlara bakacağız şeklinde bir açıklama yaptı.Ceset ise, maçın hakkı bizimdi.Kazandık dedi.Ohhh ohh dedi:P:p

İyi bloglamalar efendim:P Ukturk sundu.:D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. t.u.b.a.nın blogunu ilk defa ziyaret ettim ve çok hoşuma gitti.

    tarzı samimi,konuşur gibi...

    sana teşekkürler, t.u.b.a.ya başarılar ...

  2. bu mudur maç.. allam o kadar bekledim. kazandığıma bile sevinemedim :)

  3. ismi bile yeter yahu çok güzel bir blog :))

  4. çok teşekkür ederim ukturk :) eski türk filmlerini çok seviyorum, benim gibi sevenlerin olduğunu bilmek de çok mutlu ediyor beni. düşüncelerin ve blogu tanıttığın için tekrar tekrar teşekkürler :))


Leave a Reply