22.2.09

Ampirik Yansıma....

Yazan: yejades | 22.2.09 | Kategori: , |
Yazı: Ampirik Yansıma....


Ya ya ya! :) Çook uzun zaman oldu yazmayalı, biliyorum. Lakin kendi bloguma bir aralar düzgün yazamıyordum. (Buraya nasıl yazayım diye bir mana çıkıyor :D) Yanlız kanımca buranın ilk okurlarından sayılırım. İlk temasını, ilk yazılarını hatırlıyorum da şimdiki yapısıyla arasında çok fark olduğunu görüyorum. Başta benim bildiğim blogmania blogları tanıtma yeri olarak vardı, ama zamanla çok değişik bir hal aldı :D Oğlanlar, hatunlar havada uçuşmaya, Ukturk çok biliyormuş gibi kız tavlama teknikleri vermeye başladı. :D .....

Kötü mü oldu? diyorsunuz şimdi.

Yoo.. Sadece söylemek istedim. Eskileri yad etmek güzeldir. :)

Neyse sadete gelelim... :) Birkaç gün önce yeni blogla karşılaştım ve benim çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim. :)

Blog Adı: Ampirik Yansıma Bloga ilk girdiğinizde böyle rengarenk bir ortam sizi karşılıyor. Sanmayın aha Yejades kendin gibi cafcaflı bulmuşsun diye gerçi şu an hiç de cafcaflı değil. Neyse, ben o renkliliği siyahın içindeki renkli coşkuyu bulmakla adlandırıyorum. :) Bence çok sıcak bir blog. Renkli yazıları ve güzel fotopraflarla süslenmiş bence sizlerin ilginç şeyler bulabileceği bir yer. Ve kendisine ait iki tane facebook grubu bile var. Yan buradan kaliteli bir blog olduğunu anlayabiliyoruz. Ben takipe aldım ampirik yansımaları okurken keyif alıyorum.

Keyifli okumalar....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Abi tam bende bu blog hakkında yazıyordum haha:DP:p aynı şeyleri düşünüyoruz.Bu bir işaret mi yoksa:P:p

  2. ey allam senin kalbinle benim kalbim karşı kaşıya hayatta olmaz D: aslında karşı karşıya olursa yan yana olmaz :D yanlış işaret bence :D

  3. blogumu beğenmiş olman ve kendi sayfandfa yorumlamış olman çok hoşuma gitti canım çok teşekkrler..

    bir süredir pc mdeki sorun yüzünden nete giremiyorum ve birkaç gün daha böyle uzak kalıcam :( tekrar geldiğimde görüşmek üzere :)


Leave a Reply