31.1.09

Jettvel Turk Telekom'un Yeni Tarifesi

Yazan: Damat Ferit | 31.1.09 | Kategori: , , , , , , |
Yazı: Jettvel Turk Telekom'un Yeni Tarifesi

Türk Telekom Jettvel diye yeni bir tarife başlatmış.Reklamlarını izliyorsunuzdur.Berbat bir reklam ayrıyeten.Yapan reklam şirketi bıraksın bu işi.Paket100, Paket200 ve Paket300 diye paketler sunuyorlar kontör ücretine.Bu şekilde sabit ücretleri kontör ücretlerine bağlıyorlar.

JeTTvel tarifesinin ilk paketi Paket100 ile müşteriler, ayda KDV ve ÖİV dahil olmak üzere 100 dakika için 19 TL ücret ödüyor. Paket200 tarife paketini seçen kullanıcılar, yine KDV ve ÖİV dahil olmak üzere ayda 23 TL (sabit ücret + paket ücreti) ödeyerek, dakikası 11,5 Kr’a 200 dakika konuşuyor.Paket300’de ise müşteriler ayda 300 dakika konuşmak için sabit ücret ve paket ücreti dahil 27 TL ödüyor ve tüm vergiler dahil 9 Kr dakika ücreti ödüyor.Yani ödediğiniz kadar konuşacaksınız.

Galiba Türk Telekom herkesin ardı ardına telefonlarını kapattırması üzerine böyle bir tarifeyi gündeme aldı.Ama yine de müşteriyi konuşturma üzerine tarife.Yani konuşun konuşun bak ne kadar ucuza getirdik.Herşey sizin için diyorlar.:))

Ev telefonu artık eskisi kadar kullanılmıyor.Adsl bağlatacaksın yine sabit ücret ödüyorsun.Bu kadar saçma bir sistem olabilir mi.Bence sadece internet için kullanıyorsanız hemen kapattırın eğer şehrinizde kablolu tv varsa KabloNet'e yeni adıyla Uydu Net'e geçin.Ben onu kullanıyorum.Herkese de tavsiye ederim.Kesilme de yok hem.

Türk Telekom aldığı sabit ücretleri nerelere harıyor önce onu açıklasın.Hiç bir kampanyası beni cezb etmiyor.Anti Türk Telekomcuyum ben:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 1 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Jettvel miş :P:p artist bunlar.Daha ne kadar soyacaklar halkı


Leave a Reply