28.1.09

Fizy.org Muzik Dinlemenin En Kolay Yolu

Yazan: Damat Ferit | 28.1.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Fizy.org Muzik Dinlemenin En Kolay Yolu

Yeni bir site keşfettim.Belki bilenleriniz de vardır.Radyo 1'in programından sonra iyi gelecek bence bu size.Aslında biraz Last Fm gibi ama öyle değil.İstediğiniz müziği mp3 ü yani ismini aratarak ücretsiz olarak dinleyebiliyorsunuz.

Fizy.org

Çok basit bir kulanıma sahip.O yüzden de çok hoşuma gitti.Böyle güzel şeyler görmek ne güzel.Burdan yapan arkadaşı tebrik ediyorum.Süper fikir.Belki ileride Last Fm gibi büyük bir platform haline gelebilir.


O yüzden daha büyük şirketler falan el atmadan önce siz keşfedin.Havanız olur sonra.Ben biliyordum zaten.Ben bu sitenin çocukluğunu bilirim gibisinden.Heheh:)).Ama tabi belli olmaz belki de kaybolur gider.Ama şimdilik hoşuma gitti.Faydalanan arkadaşlar olacaktır bence.

Ben şahsen bizzat kendim her aradığım şarkıyı buldum.En absürd adamları tarattım yine buldu.Bu yüzden büyük bir takdirimi kazandı.Bence sizde bir bakın.Denemeye değer.Özellikle ücretsiz oluşu sizi daha da bu siteye bağlayabilir.:)

Tabi sadece müzik değil videoda izleyebilirsiniz basit bir şekilde.Sadece istediğini yaz enter tuşuna bas.Dedim ya denemesi bedava:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Ben bı hafta önce kesfettım:)))))
    Sızden daha cok havam var :)
    Şaka bı yana cok hos bı sıte ben de severek kullanıyorum..

  2. google da arama yapmak kadar kolay fizy i kullanmak .

  3. opethmania sölemişti bana da sağolsun blogdan:)
    her bi şey var ya:D


Leave a Reply