18.12.08

Ermenilerden Ozur Dileyenlere Cevabim Var !

Yazan: Ukturk | 18.12.08 | Kategori: |
Yazı: Ermenilerden Ozur Dileyenlere Cevabim Var !


Son zamanlarda farketmişsinizdir bir "Ermenilerden Özür Diliyorum" kampanyası başlatıldı sözde aydınlar tarafından.Çok doldum gerçekten bu konuda heralde yazmasam içimde patlar sokakta adam döverim.Kimden ne için özür diliyorsunuz diye soruyor insan.Aynen şöyle diyor sözde aydınlar

"1915'te Osmanlı Ermenileri'nin maruz kaldığı Büyük Felâket'e duyarsız kalınmasını, bunun inkâr edilmesini vicdanım kabul etmiyor.Bu adaletsizliği reddediyor, kendi payıma Ermeni kardeşlerimin duygu ve acılarını paylaşıyor, onlardan özür diliyorum."


Hangi vatan evladına,milletini seven insanın aklına böyle bir hinlik gelsin diye düşünyorum.Bunlar hep derler ya dış mihrakların oyunu diye.İşte bu özür dileyen pabucumun aydınlarıda birşeylere birilerine hizmet ediyor.Kime mi hizmet ediyor.İstihbarat örgütlerine,Abd'ye,İsrail'e,Ab'ye ülkemizin rahatta güvende olmasını istemeyen dış ve iç güçlere hizmet ediyorlar bu sütü bozuklar.Onlarla aynı ülkede yaşadığım için uta-nı-yo-rum..!

Bak bu duruma yüce! devlet organlarımız ne diyor.Dahada şaşıracaksın.Bizi kimler yönetiyor diye.Ama şaşırma burası Türkiye.!

**Sayın! Cumhurbaşkanımız diyor bak; "Herkes fikrini özgürce ifade edebilir."
Sayın Dış İlişkileri Bakanlığı diyor bak ; ""Ermenilerden özür dileme kampanyası" ve emekli büyükelçilerin karşı bildirisine ilişkin olarak, Türkiye'de her konunun rahatlıkla konuşulabilmesi gerekiyor"
Sadece devletin başındakilerden Tayyip Erdoğan tepkisini belirterek Bu sadece ortalığı karıştırır dedi.**

Devlet organları arasındaki kopukluğu görüyorsun değil mi.?Zaten böyle olmasa bunlarda olamayacak.Bak istersen bir de bu aydınlar kimlermiş onlara bakalım.Bilmem kaç tane sütü bozuk var bu listede.Bildiğim tanıdığım kişi sayısı az.Acaba bu adamların ülkeye ne faydası olmuş hangi taşı alıp başka yere koymuş bunlar.

Örnek veriyorum Bak!
Lale Mansur.Ne zamandır pornocular aydın oldu soruyorum sana.
Baskın Oran,bu ülkeye ne vermiş Baskın beyfendi ancak pkk savunuculuğu yapmış! vatan hainlerinin başında geliyor bence.Kanallarımız pohpohlasın daha bunun gibileri.Sonuçta onlarda aynı şeye hizmet ediyor.Pardon!
Aylin Aslım Senin etin ne sütün ne daha dünkü şarkıcı buda aydın listesinde.Seni bana verseler al bu senin deseler yine ***** seni.Mundar olmuşundur sen.
Yavuz Bingöl Al işte burdan yak birde.Bak buda aydınmış.Lan bende aydınım sende tamam.Pkk yandaşçıları vatan hainleri artık aydın kılığında karşımıza çıkyorlar.

Ve bunlar gibi birçok sütü bozuk var bu listede.Bak bunlar kim biliyor musun.Bunlar ermeni,ermeniden dönme kırma,Pkk kürtü,sabataistlerden oluşuyor.Zaten bunların neye hizmet ettği belli ama içinde Türk olupta özür dileyen zavallılar ise paraya ve güce hizmet ediyorlar.Onlar için din,ırz,namus,ırk,cinsiyet yok malesef.Onun karısı senin karın al tepe tepe kullan.

Bu listede adam sandığım birkaç kişinin ismide var.Ama burdan vermiyorum onları sende nimetten sayma onları sonra.

Asıl özür dilemesi gerekenler onlar niye mi Bak!

1840 yılında, ortalıkta en küçük bir çatışma yokken.. Maraş'ta, bir dağın tepesinde kurulmuş bir Türk karakolunu yörede gizlice örgütlenmiş olan beş bin dolayında silahlı Ermeni gücü gece yarısı bastı. Dört yüz dolayındaki Türk askeri ile subayının kulaklarını, burnunu keserek!.. Sonra yavaş yavaş işkence ederek öldürdüler!..

Siz, bunu bilmezsiniz! Siz, Ermeni'siniz!

1905 yılında Küçük Ergeş Beğ'in savunduğu Andican'ı tutuşturarak 20.000 Özbek Türk'ünü öldüren kim?Ruslar değil! Rus ordusuna bu işi yapmak için karşı koyan Ermeni birliği! Biliyor musunuz?

Bilmezsiniz! Ermeni'siniz!


Devlet arşivleri, 1910 - 1922 yılları arası Anadolu'da 523.955 Türk'ün Ermeni çeteleri tarafından katledildiğini belgeleriyle ortaya koydu. Ermeni çetelerinin katliamları tarih, yer ve isim olarak tek tek açıklandı. Ermeniler, yıllardır sözde soykırımı iddialarıyla dünya kamuoyunu yanlarına çekmeye çalışırken, resmi belgeler ise Türkler'in katledildiğini gösteriyor.

Bak bazı kaliamlardan sayılar veriyorum.Bak!

1914 Kars-Ardahan 21 Şubat (30.000 ölü)
1915 Nisan Muradiye (10.000 ölü),
1915 - 9 Mayıs Bitlis (40.000 ölü),
1916 - 8 Mayıs Bitlis (10.000 ölü)
1916 - 11 Mayıs Van (44.233 ölü),
1916 - 11 Mayıs Malazgirt (20.000 ölü),
1916 - 22 Mayıs Van (80.000 ölü),
1916 - 22 Mayıs Van (15.000 ölü),
1916 - 23 Mayıs Beyazıd (14.000 ölü),
1916 Haziran Edremit-Vastan (15.000 ölü)

Daha bunu gibi niceleri.Bak sana kendi ailemdende anlatayım.Benim dedemin babası daha 21 yaşındayken Maraş'ta Ermeni çeteleri tarafından derisi yüzülerek işkenceyle öldürülmüş.Sen kime anlatıyorsun yani.Kimden özür diliyorsun efendi.!

Evet : ''Hepimiz Ermeniyiz!'' diye bağıranlar..

Siz bilmezsiniz!
Siz Ermeni'siniz!

Biz ise Şanlı Türk Milleti.Osmanlı torunlarıyız.

"Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!"

Eğer sürçü lisan ettiysem özür dilerim ama sadece Ne Mutlu Türküm diyebilen kardeşlerimden.Rakamları EğitmSen'in bir slaytından aldım.Gerisi bu vatanını bu milletin bize öğrettikleri.

Not:Son olarak Ermenilerden Özür Dileyenlerin bağlantıları ve hangi derneklerle ilişkileri olduğunu öğrenmek için diğer bloguma alayım.Buraya yazmadım fazla uzun oldu diye.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 13 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  Seni kutluyorum...Sonuna kadar arkandayım...

 2. ukturk ben erzurumluyum..ve benim babamın dedesi de aynı şekilde işkenceye maruz bırakılmış ve kazığa oturtularak öldürülmüştür..
  Ve bunu yapan ermeni köpekleridir..
  İnkar edilemez bu..bu köpekleri ne zaman sustururlar bilmiorum ama birşeyler yapılmazsa başımız çok ağıracak(biraz ağır konuştum kus bakmazsın umarım)

 3. özür dilemicem asla,avrupada dünyada nası yalan propogandalar yaptıklarını gördüm,türkiyenin yarısını içine alan sözde ermeni sınırları baskılı tshirtlerle dolandıklarını gördüm,çarpıtılan belgeleri de araştırdım gördüm,türkiyede yaşayıp burda mutlu olduğunu söyleyen bu konunun deşilmemesi gerektiğini bundan çıkar sağlanmaya çalışılmaması gerektiğini söyleyen ermeniler de var onları tenzih ediyorum,ama çıkar için ortalık bulandıranlardan özür dilemicem,belgeler ortada bizim ölmüşümüzden,işkenceyle yakılmışımızdan kim özür dilicek???

 4. ESKİŞEHİRLİ Cem EROL dedi ki...

  Sevgili Uktürk; sizin bu bloğunuzdanda "GERÇEK BİR SOYKIRIMDAN FOTOĞRAFLAR" içeren bir link adresi veriyorum,yakın tarihde HOCALI'da gerçekleşen bu soykırımdan kimler nasıl özür dileyecekler?http://ermenitehciri.files.wordpress.com/2007/08/hocali_katliami_1.pps

 5. Adsız dedi ki...

  sayın uktürk sonuna kadar haklısın sonuna kadar haklıız... biz ermenilerden değil onlar bizden özürdilemeli.biz 700 yıl bir çok ulusu kardeşçe bağrında yaşatan osmanlı torunuyuz. asla hak yemedik hakkımızıda yedirmeyiz. ermenilerden özür dileyen sözde aydınlar bakalım herşeylerini borçlu oldukları bu millete kendilerini nasıl affettirecek?

 6. Dostum ben de sonuna kadar arkandayım da yine de kullandığın dil biraz "ağır" olmuş gibi ya.

  Bu halkı hep enayi yerine koydular "Hepimiz Ermeni'yiz" olayını dillerine doladılar, olmadı. Sırada bu var. Hayırlısı

 7. 7 aralıkta birşeyler yazmıştım ben de:
  http://romanistabukowski.blogspot.com/2008/12/karaba.html

  ellerine sağlık..

 8. Bulduğu efendinin kapısına bağlanmış.
  Dalkavukluk ederek,yemiş içmiş yağlanmış.
  Dolar çubuğu ile markalanıp dağlanmış.
  Ermeniye at olmuş OSMANLI,ya nal sallıyor donkişotun eşeği.

 9. orhan akdemir dedi ki...

  ermenilerden özür dileyerek bizim gibi insanları zor durumda bırakıp çok üzdüler.siz 1 milyon imza toplasanız 69 milyonun sizde alacağı var hepinizin Allah belasını versin haysiyetsiz onursuz insanlar.şimdide geri dönüp ermeni dışındaki TÜRK insanlarından özür dileyin şerefsizler.gün gelecek köpek gibi yalvarıp YÜCE TÜRK MİLLETİ'nin önünde diz çökeceksiniz....

 10. SUÇLU BULUNMUŞTUR

  Ben de diyordum ki ortalıkta bir katliam lafı dolanıp duruyor ama bunu ben yapmadım acaba kim yaptı ki? Senelerdir Ermeniler bağırıp dururlar soykırım a uğradık diye; bunu kabul edin deyip bütün dünyayı ayağa kaldırıp dururlar. Kimse ortaya çıkıp da ben yaptım dememişti. Şükürler olsun ki bizi bu dertten kurtaran birileri çıktı ve özür dileyip yaptıklarını kabul ve itiraf ettiler. Ey Ermeniler işte size soykırımı uygulayanlar ortaya çıkıp yaptıklarını itiraf etmiş bulunuyorlar artık gerisi size kalmış bir şey ya affedersiniz ya da gerekeni yaparsınız ama bana kalırsa büyüklük sizde kalsın affetmek her zaman en güzelidir.

  Benim ülkem size hiçbir şey yapmadı hatta yapmış olan birileri varsa da onlar artık burada değiller. Sevgili Atamızın ve Anadolu insanımızın onlara ve diğer büyük devletlere karşı verdiği savaş sonrasında yepyeni bir ülke kurmuş bulunuyoruz.’’Türkiye Cumhuriyeti ‘’

  bırakın özür dilesinler ve suçlarını itiraf etsinler bizler dilemiyoruz çünkü biz böyle bişey yapmadık :D

 11. Ermeni soykırımını kabul edip özür dileyenlerle aynı havayı soluduğum ve bu vatanın nimetlerinden yararlandıkları için utanıyorum. İnsanlar nasıl bu kadar kör olabiliyor anlamıyorum. Bi kampanya başlatılıyor bunun altına imza atmadan önce dur bir düşün aç araştır tarihini, herkes neden sazan gibi her şeye atlıyor ki Özür dilemiyorum. Kabul etmiyorum. Bu kampanya ya destek veren herkesi kınıyorum

 12. Cevdet dedi ki...

  Ermeniler Turklerden Kurtlerden ve diger o bolgedeki katletikleri insanlardan ozur dilemeliler. Kendilerin dunyaya sucsuz gostermeyi basardilar ve bunda bizim sucum var cunku biz kendimizi savunmasini bilmeyen bir milletiz.

  Ermeniler Amerikada kitap sirketi satin alip kendi aleyhlerinda yazi yazan tarihcinin kitabini bastirmiyorlar. Biz ise yillardir ne yaptik. Arsizleri zamaninda acmayan TC devleti ve ordusudur. En buyuk suclular kendileridir.

  Biz "Turkler" bolunmeye kendimizi kucuk gormeye, kendimizden nefret etmeye devam edelim.

 13. ölürüz de asla ermenilerden asla ve asla özür dilemeyiz ztaen ermenilerden özür dileyenlerde bu ülkenin başlıca düşmanlarıdır allh belanızı versin


Leave a Reply