17.5.08

Bir Deniz Yıldızı Masalı

Yazan: Pınar | 17.5.08 | Kategori: , |
Yazı: Bir Deniz Yıldızı Masalı

Benim bu blogtaki ilk yazım daha doğrusu ilk tanıtımım olacak.Bana bu fırsatı veren herkese çok teşekkür ederim:D (Burada ağlaşmalar falan hüzünlü dakikalar)

Neyse bu hüzünlü :D anları geçelim.Bugün size ilk tanıtacağım blog masal tadında bir blog.Okurken onu kendinizi kaybedeceksiniz.İşte o blog şu blog oluyor.

Blogun İsmi:Deniz Yıldızım

Blogun önce isterseniz temasından başlayalım.Sevgili bloggerımız arka plan rengi olarak koyu moru tercih etmiş.Kendi kanaatim güzel bir seçim.Böylelikle cafcaflı bir görüntü sağlamayı başarmış.Ama bana kalırsa blogun içindeki yazılar temayı arka planda bırakıyor.İnsan demeden duramıyor.Neden bu kadar güzel yazarsın ki.Gitti güzelim tema:D Şaka şaka tabi.

Yazarın arşivlerini de karıştırdık.Gerçekten özel dosyalara ulaştık:D Kendisi ilk yazısını 22 Nisan 2007 de saat 4 sularında yazmış.Yani yeni yetmelerden değil kendileri.Bu konuda yeterli bir düzeyde olmasaydı zaten hala yazar olmazdı zaten...Bir insan hem bu kadar özgün hem de bu kadar güzel yazar mı ? İşte bu arkadaşımız yazıyor.Burdan onu kucaklıyoruz.

Diğer yazar arkadaşım gibi bende deniz yıldızı masalı tadındaki blogun herbiryerini kurcaladım.Birçok yazı hoşuma gitti.Bunların ilk 3 nü şöyle sıralayabiliriz.Bu bloga ilk girdiğinizde okumanızı tavsiye ediyorum bu yazıları.
1. 25 Kasım 07 de yazdığı "Annemin annesiyim (Okumakta zorluk çektim ama:D)
2. 27 Nisan 08'de yazdığı "Gitmekti Sana Yakışan (Bravo gerçekten)
3. 25 Nisan 08'de yazdığı "Mutluluğun resmi çizilebilir mi? (Şahaser bir yazı)

Finally,bu blog sanki başka alemden gelmiş gibi.Bize allahın bir lütfu sanki.Yazılar sizi alıyor başka aleme götürüyor..İnsan içinden keşke bende böyle yazabilsem diyor..Daha güzel yazılar yazmanız dileğiyle..İmzalı bir resminizi alabilirmiyim acaba:D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 1 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. deniz yıldızı dedi ki...

    ne desem bilmiyorum yorucu ve eğlenceli gecen bir günün ardından finali hoş bir sekilde kapattım sürprizinizle. yola bir kişi bile benim yazılarımla hayat buluyorsa yazmaya devam sözüyle çıktım, hala yoldayım. kazandığım dostlarla, edindiğim tecrübelerle... bu jestinize karşılık güzel bir cevap yazacağım bloğumda.
    herşey için teşekkürler...


Leave a Reply